Віддалена розробка програмного забезпечення (Вебінар)

By | November 17, 2016

Вчора продовжив свою вебінарову подорож. Цього разу вирішив зробити експеримент і провести вебінар на не технічну тему та зі співавтором, Анею Зубенко, у формі інтерв’ю. Вийшло класно, дещо розтягнуто, але це ж було інтерактивне інтерв’ю і ми намагалися невимушено обговорити багато тем та відповісти на більшість запитань, що глядачі задавали. Словом багато фану, судячи з коментарів у чаті під час вебінару, народ теж отримав позитивний заряд! Там більшість інформації – аудіо, тож цілком можна його вилучити та послухати в навушниках по дорозі кудись. Приємного прослуховування!

Facebooktwittergoogle_pluslinkedinmailFacebooktwittergoogle_pluslinkedinmail

2 thoughts on “Віддалена розробка програмного забезпечення (Вебінар)

 1. Паша Канаєв

  Олександре,
  Хочу подякувати за роботу. Приємно було слухати ділові поради від майстра =) я є початківцем на поприщі програмування, хоча і маю не маленький досвід роботи системним адміністратором в крупних компаніях з великим штатом (більше 100 чол), але завжди відчува, що сидячи в офісі ти багато втрачаєш в порівнянні з роботою дома…
  Ви з Аньою надихнули мене шукати саме такого роду роботу.
  Дуже дякую ще раз! 😉

  Reply
  1. OleksandrNechai Post author

   Паша, бажаю Вам успіху в пошуках роботи своєї мріїі! 😉 Доречі, мені доводилося раніше працювати з колишніми сис. адмінами, і вони були дуже, дуже класними програмерами! У них є класна перевага, вони розуміють набагато краще як працює ОС і інфраструктура.

   Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published.